Projektový manažer

Náplň práce

  • náplň práce projektového manažera je popsána na samostatné podstránce "Manažerem u nás"
  • aktuálně hledáme projektového manažera pro oblast zemědělství (zejména Program rozvoje venkova ČR)
  • oblasti náplně práce mohou být i jiné než zemědělství (např. podnikatelský sektor, životní prostředí)
  • shrnuto, podtrženo, hlavní náplní práce je řízení dotačních projektů a jejich administrace (zpracování žádostí o dotace, podnikatelských záměrů, studií, změnových hlášení), komunikace s klienty a dotčenými osobami, samostatné vedení schůzek a zastupování klientů společnosti

 Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou (vhodné je vzdělání ekonomického směru či v oboru zaměřeném na životní prostředí)
  • v případě středoškolského vzdělání alespoň 3 roky praxe v dotacích či obdobné oblasti(administrativa, projektové řízení, management, finančnictví apod.)
  • přehled v oblasti strukturálních fondů a dotací EU - podmínkou!
  • výbornou znalost práce s počítačem (Internet, Word, Excel, Outlook)
  • orientaci na klienta, komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • samostatný písemný projev na úrovni, schopnost tvůrčího psaní
  • vysokou pečlivost, analytické schopnosti a logické myšlení
  • ochotu neustále se vzdělávat, schopnost samostudia nových pravidel a předpisů
  • spolehlivost, odpovědnost
  • samostatnost a schopnost vlastních rozhodnutí
  • vysoké pracovní nasazení
  • odolnost proti stresu
  • aktivní řízení auta (sk. B)
  • schopnost rychle se orientovat v dané problematice
  • schopnost týmové práce
  • nadšení, aktivitu a pozitivní přístup ke změnám
  • orientaci v základních, běžně užívaných ekonomických pojmech
  • praxe v dotační oblasti, případně projektovém řízení výhodou

Nabízíme

  • práci na plný pracovní úvazek
  • motivační platové ohodnocení (základní mzda ve výši 20 - 25 000 Kč + osobní ohodnocení + provize)
  • pružnou pracovní dobu
  • práci v mladém kolektivu
  • kancelář v centru Brna
  • služební mobil
  • příspěvky na vzdělávání, kurzy, manažerský rozvoj
  • nástup ihned

Životopis včetně fotografie, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zašlete na adresu: dita.duskova@alnio.cz

Vzor souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete ZDE.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Váš životopis.

Zaujaly Vás naše služby? Napište si o nezávaznou konzultaci.