Volná místa

Projektový manažer - dotace EU

Náplň práce

  • náplň práce projektového manažera je popsána na samostatné podstránce "Manažerem u nás"
  • aktuálně hledáme projektového manažera zejména v oblastech životního prostředí a veřejné správy
  • cílové programy: především Operační program Životní prostředí, Program rozvoje venkova, v menší míře Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, národní zdroje (může se měnit v závislosti na aktuálním období či poptávce)
  • jednání s klienty a dalšími subjekty po celou dobu spolupráce, tj. od projektového záměru přes přípravu žádosti, řízení projektu až po monitoring v době udržitelnosti
  • administrace a hlídání termínů dotačních projektů v příslušných systémech (zejména MS2014+, Portál farmáře SZIF)

 Požadujeme

  • vzdělání VŠ/SŠ s maturitou - v případě SŠ minimálně 2 roky praxe v dotacích či obdobné oblasti.
  • přehled v oblasti strukturálních fondů a dotací EU
  • uživatelská znalost práce s PC – zejména MS Word, Excel, rychlé psaní
  • orientaci na klienta, komunikativnost a slušné vystupování
  • samostatný písemný projev na úrovni, schopnost tvůrčího psaní
  • vysokou pečlivost, analytické schopnosti a logické myšlení
  • ochotu neustále se vzdělávat
  • spolehlivost, odpovědnost za svěřené projekty
  • orientaci v základních, běžně užívaných ekonomických pojmech

Oceníme

  • proaktivní přístup k práci
  • zkušenosti s řízením dotačních projektů, zvláště pak s jejich administrací v systémech (MS2014+, Portál farmáře SZIF)
  • chuť a vůli hledat řešení složitých situací
  • Pozitivní přístup ke změnám

Nabízíme

  • práci na plný pracovní úvazek
  • zajímavou a odpovědnou práci s potenciálem pro váš rozvoj
  • odborné znalosti napříč různými obory
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci v mladém kolektivu
  • komfortní pracovní zázemí v centru Brna
  • služební mobil
  • manažerský rozvoj, kurzy
  • nástup: možný ihned

Životopis včetně fotografie, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zašlete na adresu: lucie.hyrakova@alnio.cz

Vzor souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete ZDE.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Váš životopis.

Zaujaly Vás naše služby? Napište si o nezávaznou konzultaci.